Pozwól nam o siebie zadbać!

Fundacja została założona w 2021 roku przez ginekologa Piotra Augustyniaka, aby umożliwić kobietom dostęp do dokładnych badań prenatalnych.

Badania wykonywane są najwyższej klasy sprzętem.

Za cel obraliśmy sobie medyczne i psychiczne wsparcie kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet ciężarnych.

Wczesne wykrycie nieprawidłowości w przebiegu ciąży lub wad płodu może uratować matkę i dziecko.
Operacje prenatalne są realną szansą na poprawę jakości życia całej rodziny.

Promujemy profilaktykę raka piersi oraz wykonujemy USG piersi i węzłów chłonnych!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! ❤️

Nasza misja

Obecnie staramy się o dofinansowanie na organizację cyklu Białych Sobót w ramach których oferujemy bezpłatne badania USG: piersi, węzłów chłonnych i USG 4D ciążowe.

Działamy w małych miejscowościach na Pomorzu, ale liczymy, że w niedługim czasie uda nam się rozszerzyć zasięg na inne województwa 😀.

Serdecznie zapraszamy do współpracy inne fundacje, miasta i gminy!

Podoba Ci się co robimy?

W pracę na rzecz fundacji wkładamy całe nasze serduszka, jesteśmy tu dla Was ❤︎ !

Jeżeli doceniacie nasze starania i chcielibyście nas wesprzeć zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działania fundacji Pępek Świata.

Możesz także przekazać przedmioty na licytację lub darowiznę na nasze konto. Poszukujemy również wolontariuszy i fundatorów prowadzonych przez nas akcji!

Dziękujemy za Wasze zaufanie! ❤️

ZAJRZYJ DO NASZEGO SKLEPU!